Tarihçemiz
29 Mart 2023

Ordu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ilk olarak 1996 yılındaOrdu  İl Sağlık Müdürlüğünün alt katında hizmet vermeye başlamıştır.06/12/2013 tarihli makam onayı ve  06/02/2014 yılı itibari ile T.C Sağlık Bakanlığı Ordu Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği’ne bağlı  bir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak hizmet vermeye devam etmiştir.. 26 yıl boyunca bu binada halkımıza ağız ve diş sağlığı hizmeti sürdürülmüştür.

2017-08-23.jpg

     Artan hasta talebi ve personel sayısı nedeniyle 11/01/2021 Tarihinde Altınordu İlçesi Akyazı Mahallesi Semt Polikliniği açılarak  7 Ünit ile Hizmet vermeye başlamıştır.

orduaadsmjpeg.png

2022 yılında mevcut binanın olduğu alana yeni Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi planlanması nedeniyle kurum eski İlçe Sağlık Merkezi (KETEM) binasına (Bucak mah.357 nolu sok) taşınarak  hizmet vermeye başlamıştır.

20221031_123155-2.jpg 

 

Merkezimizde her geçen gün Ağız ve Diş Sağlığı hizmetlerinde daha kaliteli ,çağdaş ve modern  bir hizmet sunumu sürdürülmekte olup, idarecileri, hekimleri ve tüm çalışanları ile birlikte özverili bir hizmet yürütmektedir. 

Her yaştan çocuk hastalara, engelli hastalara ve diğer yetişkin hastalara, nezih ,hijyenik ve ulaşılabilir bir ortamda kaliteli, çağdaş bir ağız ve diş sağlığı hizmeti sunulan merkezimizde ana binada engelli kliniği de bulunmaktadır. Merkezimiz, engelli hastalarımızın tedavilerinde her türlü yardım ve desteği sağlamaktadır.Merkezimizde Hekim Seçme Hakkı, Engelliler İçin Erişilebilirlik Uygulamalarımız ve Hasta Memnuniyetini sağlamayı temel ilke olarak kabul edip tüm çalışanlar olarak bu ilkenin yaşatılmasına önem veriyoruz.

Daha güzel ve sağlıklı bir gülümseme  için koruyucu ve tedavi edici ağız ve diş sağlığı hizmetlerinde özverili, çağdaş  ve ilgili bir hizmet için çalışmaktayız.

Sağlıklı Günler Dileriz
Dt. Fatih ADA
Başhekim